Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wyszukiwarka

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Kłodzku
ul. Wyspiańskiego 2, 57-300 Kłodzko

tel. sekretariat 74 867 36 31
tel. dyrektor 74 867 81 86

e-mail: szkola54@wp.pl


Punkt konsultacyjny
tel. 74 867 36 31

Wystawa prac uczniów

W dniu 18.10.2013 r. w Kłodzkim Centrum Kultury i Sportu odbyła się wystawa prac uczniów z naszej szkoły, pt.: „Świat uśmiechem malowany”. Wystawa odbyła się dzięki uprzejmości Pani Eweliny Ptak i pomocy pracowników z Kłodzkiego Centrum Kultury i Sportu.
Prace przedstawiały kolorowy świat przyrody, świat marzeń i świat najbliższy każdemu dziecku - rodzina. Uczniowie zastosowali szereg ciekawych i niebanalnych technik plastycznych, takich jak: kolaż, malowanie mokre w mokrym, wyklejanie róznymi papierami, wydzieranka, witraż, mandale i inne. Ekspresja plastyczna, wrażliwość na barwy, kształty i faktury to metoda terapii najbardziej ulubiona przez uczniów. Piękno płynące z serca każdego dziecka było wyraźnie zauważalne w tych małych dziełach sztuki. Zostało to docenione zarówno przez nas samych, jak i Pana Bogusława Szpytmę - Burmistrza Miasta Kłodzka, Pana Pawła Popiela – Kierownika Wydziału Spraw Społecznych – osoby specjalnie zaproszone na otwarcie wystawy.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy pokazać wszystkim jak pięknie tworzymy. Wszystkich chętnych do obejrzenia wystawy zapraszamy w terminie od 18.10.2013 r. do 14.11.2013 r. w Kłodzkim Centrum Kultury i Sportu.