Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wyszukiwarka

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Kłodzku
ul. Wyspiańskiego 2, 57-300 Kłodzko

tel. sekretariat 74 867 36 31
tel. dyrektor 74 867 81 86

e-mail: szkola54@wp.pl


Punkt konsultacyjny
tel. 74 867 36 31

Wigilia szkolna 2017

W dniu 19 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta wigilia szkolna, którą poprzedził występ naszych uczniów w przedstawieniu „Białe Boże Narodzenie”. Byliśmy oczarowani występem naszych kolegów i koleżanek, którzy w przepięknej scenerii i kostiumach przypomnieli nam tradycje i wprowadzili w ciepłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
Po przedstawieniu pan dyrektor Adam Kwas podziękował wszystkim za wspaniały występ, złożył życzenia oraz zaprosił uczniów, nauczycieli i wszystkich przybyłych w nasze progi gości na uroczystą wigilię szkolną.
Zgodnie z tradycją ojciec Emanuel odczytał Ewangelię o narodzeniu Jezusa, wspólnie odmówiliśmy modlitwę i podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia. Zasiedliśmy do stołu i kosztowaliśmy wigilijnych potraw. Był barszcz z uszkami, pierogi ruskie, krokiety z kapustą i grzybami, ryba, sałatka, a także ciasta i owoce.
Dzieląc się z Wami naszymi wrażeniami składamy wszystkim życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wspaniałego Nowego Roku.