Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wyszukiwarka

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Kłodzku
ul. Wyspiańskiego 2, 57-300 Kłodzko

tel. sekretariat 74 867 36 31
tel. dyrektor 74 867 81 86

e-mail: szkola54@wp.pl


Punkt konsultacyjny
tel. 74 867 36 31

Spotkania Radością Malowane

Dnia 29 listopada w Teatrze Zdrojowym w Polanicy – Zdroju odbył się V Festiwal Spotkania Radością Malowane. Inicjatorem przeglądu twórczości osób niepełnosprawnych jest pani Marlena Runiewicz – Wac z Zespołu Szkół Specjalnych w Kłodzku.
W tym roku Festiwal zgromadził 230 osób niepełnosprawnych intelektualnie z powiatu kłodzkiego i Wałbrzycha. Występujący na scenie artyści bawili nas przedstawieniami, tańcami, piosenkami i skeczami. W przerwach między występami wszyscy dawali się ponieść zabawie, wspólnym tańcom, śpiewom i ogromnej radości.Ten Festiwal to święto osób niepełnosprawnych oraz dzień integracji różnych środowisk. Wszystkie podejmowane działania mają na celu ukazanie innego, nieznanego oblicza niepełnosprawności. To również dzielenie się tą niesamowitą energią i radością życia, którą nasi niepełnosprawni zarażają.
Grand Prix Festiwalu zdobył Dom Pomocy Społecznej w Podzamku, a nasi uczniowie zaprezentowali się w pięknym tańcu z parasolkami. Czekamy na kolejny Festiwal już za rok!

pol6

pol1   pol5

pol3

pol4