Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Wyszukiwarka

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Kłodzku
ul. Wyspiańskiego 2, 57-300 Kłodzko

tel. sekretariat 74 867 36 31
tel. dyrektor 74 867 81 86

e-mail: szkola54@wp.pl


Punkt konsultacyjny
tel. 74 867 36 31

Dzień Dziecka

Dnia 01 czerwca 2015 r. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka - wesoło i zdrowo, bo także na sportowo. Klasy I-III, IV-VI i I-III Gimnazjum od godziny 8.00 dekorowały szkołę i teren wokół kolorowymi paskami bibuły, które fruwały na wietrze informując przechodniów o tym ważnym dla dzieci dniu. Impreza rozpoczęła się od przywitania uczniów i krótkiego apelu informującego o tym, jakie atrakcje czekają na dzieci.
Najpierw uczniowie klasy I-III PdP oraz I-III Sz.P przedstawili inscenizacje wierszy: "Żuraw i czapla", "Zmartwienie Grzesia" , "Grzebień i szczotka" oraz "Brudas", które wprowadziły wszystkich w świetne humory.
Kiedy sprzęt grający był gotowy do pracy wszyscy ruszyli na parkiet, bo właśnie rozpoczęła się zabawa taneczna. W pierwszej przerwie dzieci delektowały się pysznymi kiełbaskami z grilla polanymi ketchupem lub musztardą ! Po tańcu z balonami była następna przerwa - jeszcze smaczniejsza, bowiem wszystkie dzieci otrzymały słodki deser – niespodziankę – lody z bitą śmietaną, brzoskwiniami i truskawkami!!!!!!!!! Po krotkim odpoczynku na świeżym powietrzu przenieśliśmy sie do sali gimnastycznej, ponieważ następnym punktem programu były zabawy sportowo – rekreacyjne na sali gimnastycznej.
Śmiechu było co nie miara a następnego dnia wszyscy stwierdzili, że Dzień Dziecka był bardzo udany.